Przyjęcie urodzinowe X.2016

Przyjęcie urodzinowe w PDD w Kętrzynie - 8.10.2016r.

   W piękną, słoneczną październikową sobotę w naszym Domu odbyło się podwójne przyjęcie urodzinowe. Dla Jubilatek były przygotowane dwa torty. Dziewczynki pomyślały chwilę o swoich marzeniach i zdmuchały świeczki na tortach. Każda Jubilatka miała na torcie tyle świeczek, ile lat kończyła tj. 13 lat i 17 lat. Wszystkie dzieci z naszego Domu, kadra i goście życzyli naszym wspaniałym dziewczynkom wiele szczęścia i spełnienia ich wszystkich marzeń. Z życzeniami  urodzinowymi pojawiły się prezenty: fajne ciuszki, takie miłe i puchate, słodycze i różne maskotki.

Wśród zgromadzonych gości pojawił się Antek, gość specjalny, zaprzyjaźniony piesek. Radość ze spotkania z Antkiem jest zawsze przeogromna, ponieważ Antek jest super psem.

   Przyjęcie urodzinowe było niezwykle udane. Wokół stołu zgromadziły się wszystkie nasze dzieci. Są to osoby wyjątkowe, grupa składająca się z dzieci polskiego pochodzenia, dzieci przybyłe z Wietnamu i chłopiec pochodzący z Erytrei. Nasze cudzoziemskie dzieci z ciekawością obserwowały polskie zwyczje urodzinowe, wszyscy świetnie się bawili. Wspomnę, że torty przygotowane przez ciocię Agnieszkę W. były bardzo smaczne.

"Kropka"