Planujemy wakacje 2018

Od co najmniej miesiąca w Powiatowym Domu Dziecka w Kętrzynie trwają burzliwe rozmowy prowadzone przez kadrę i dzieci na temat wakacji 2018. Ile osób, tyle pomysłów. Propozycje na temat sposobu spędzenia wakacji są różne; od wyjazdu na kurs jazdy konnej, poprzez żeglowanie, zwiedzanie stolicy Polski, a może lepiej Pragi ( bo nigdy nie byliśmy za granicą), po wyjazd w góry do ciekawej agroturystyki. Coś musimy wybrać  z przedstawionych propozycji, dzieci potrzebują wypoczynku, potrzebują zmienić otoczenie i klimat i potrzebują nowych wrażeń. Przecież nie można cały czas przebywać tylko w Domu Dziecka. Aby zrealizować plan wakacji tj. wyjazdu dzieci i zakupu pobytu z fajnymi atrakcjami potrzebujemy niewielkiego wsparcia.

Wakacje powinny być wesołe, energetyczne, tak aby wszyscy naładowali akumulatory na nowy rok szkolny. 

Zwracamy się z wielką prośbą do DOBRYCH LUDZI, (który są wszędzie; w wielu zakładach pracy,  instytucjach, uczelniach, organizacjach pozarządowych, szkołach) o wsparcie naszego Domu Dziecka  niewielkimi darowiznami przeznaczonymi na realizację WAKACJI 2018. Będziemy bardzo, bardzo wdzięczni!

Nasz nr konta 51 1160 2202 0000 0000 6192 5365  Starostwo Powiatowe w Kętrzynie z dopiskiem " darowizna na Wakacje dla dzieci z Powiatowego Domu Dziecka w Kętrzynie"

Dziękujemy!