Nasz Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto dzieci i dla dzieci. Dzięki przyjaciołom i wspaniałym gościom, którzy ostatnio odwiedzali naszą placówkę opiekuńczo-wychowawczą, święto dzieci trwało u nas wiele dni. Przyjaciele dzieci z Powiatowego Domu Dziecka w Kętrzynie ofiarowali wiele miłych prezentów, za które dzieci i kadra Domu wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy.

1. Podziękowania kierujemy do Młodej Pary Pani Kingi i Krzysztofa S. z Kętrzyna. Życzymy Młodej Parze dni wypełnionych miłością, szczęściem i radością. Okazała paczka wypełniona wspaniałymi kosmetykami i maskotkami sprawiła nastolatkom dużo radości.

2. Dziękujemy Panu Kierownikowi Andrzejowi Niedżwieckiemu z firmy Arriva Bus Transport Polska  Sp. z o.o. O/Wegorzewo za dary kosmetyczno-chemiczne.

3. Serdeczne pozdrowienia kierujemy do Pana Starosty Kętrzyńskiego Jarosława Pieniaka i dziękujemy za spotkanie.

4. Specjalne podziękowania składamy Zarządowi  i wszystkim członkom Koła Łowieckiego SZARAK, dziękując za super wieżę i głośnik  przekazany dzieciom do codziennego użytku.

5. Gorące podziękowania kierujemy do wszystkich członków Stowarzyszenia Rekonstrukcji Militarnych MASURIA. Członkowie Stowarzyszenia od trzech lat przygotowują sportowe spotkanie z okazji Dnia Dziecka dla dzieci z PDD w Kętrzynie, dzieci z PDD w Reszlu i dzieci ze SOSW w Kętrzynie. Poza atrakcjami pokazowo-sportowymi dzieci co roku otrzymują od Stowarzyszenia wspaniałe prezenty. Dziękujemy za piękny rower.

 Kętrzyński Dom Dziecka  jest zawsze otwarty i zaprasza wszystkich Przyjaciół na dobrą herbatę i ciasteczko. Do zobaczenia.