Wakacje - Bieszczady 2019

Pan Marcin Gienieczko

Sportowiec/Podróżnik

Serdecznie Panu dziękujemy za czas poświęcony na realizację projektu: wyjazd rekreacyjny w Bieszczady dla młodzieży z Powiatowego Domu Dziecka w Kętrzynie. Obóz wędrowny odbył się w dniach 28.06.2019r.-05.07.2019r. Uczestnikami wakacyjnej wyprawy w Bieszczady było sześcioro wychowanków z placówki opiekuńczo-wychowawczej w Kętrzynie pod opieką wychowawców i przewodnictwem Pana Marcina Gienieczko.
Dziękujemy Panu za rolę lidera i mentora podczas bieszczadzkiej wyprawy.
Dziękujemy za życiowe nauki, dziękujemy za każde doświadczenie i wspólnie przeżyte chwile. Dziękujemy Panu za wspólną wędrówkę, dziękujemy za radość, pot i łzy podczas zdobywania szczytów gór, dziękujemy za pokazanie młodzieży jak pokonywać trudności podczas drogi.
Wyprawa w Bieszczady wywarła na młodzieży bardzo duże wrażenie. Dzieci przeżyły z Panem w Bieszczadach przygodę życia, zmierzyły się z górami, podczas wędrówek poznały trud fizyczny i pokonywały same siebie.
Cała grupa uczestnicząca w wyprawie potwierdziła, że przeżyty trud był wartościowy i w przyszłości młodzież chętnie podejmie kolejne wyzwania.

Serdeczne podziękowania składają Panu wychowankowie Powiatowego Domu Dziecka w Kętrzynie, kadra wychowawcza i dyrektor PDD w Kętrzynie Bożena Biegańska-Wójtowicz